Firma co-m
została stworzona po to, aby reagować na szybko zmieniający się rynek Internetu i oferować klientom coraz lepsze i bardziej dopracowane rozwiązania.
Dzięki zastosowaniu
nowoczesnych urządzeń opartych na technologii Cisco, Internet w Twojej firmie może stać się dużo wydajniejszy i dużo prostszy w konfiguracji.
Używane serwery
framework, kiedyś w astronomicznych cenach sięgających setek tysięcy złotych, obecnie nadal są o wiele bardziej nowoczesne od najbardziej zaawansowanych komputerów domowych.
Czy wiecie, że złącze PCI-express, teraz niby-nowość na rynku, było stosowane w urządzeniach serwerowych już w 1997 roku?
   
Markowe laptopy
sprowadzane z Niemiec, Holandii i Stanów Zjednoczonych, używane i całkiem nowe, z długimi gwarancjami, pozwolą w tani i profesjonalny sposób zaopatrzyć każdą, małą i dużą firmę.
   
Jeśli chcesz
posiadać niedrogi komputer z przeznaczeniem do specyficznych zadań, skontakuj się mailowo i przedstaw swoje wymagania!
   
 
 
Wysokowydajne serwery framework i "farmowe", a także konstruowane na zamówienie tanie, lecz stabilne maszyny hostingowe, backupserwery i inne.
   
Tanie i niezawodne komputery przenośne, ich naprawa i modernizacja.
   
Wykorzystanie urządzeń sieciowych takich jak switche i routery renomowanych firm, z dużo większymi możliwościami niż te tradycyjne.
   
Konstruowane na zamówienie nietypowe komputery, przystosowane do określonych celów, na przykład do działania w skrajnie niekorzystnych warunkach.
 
 

     Stosowane na potrzeby firmy co-m urządzenia komputerowe są wysokiej jakości, wyprodukowane przez najlepsze firmy, z wykorzystaniem najwydajniejszych i najstabilniejszych technologii dostępnych na rynku. Nie jest to jedynie slogan reklamowy, ponieważ w dobie dynamicznego rozwoju sektora komputerowego gospodarki światowej niegdyś bardzo drogie urządzenia stają się coraz łatwiej dostępne. Także komputery przenośne zaczynają wkraczać pod nasze strzechy, stając się profesjonalnymi maszynami do zabawy i pracy.
     Komputery w tradycyjnym pojęciu, z myszką i monitorem, to zresztą tylko mały wycinek świata elektronicznego, który nas otacza. W coraz większej plątaninie kabli, niewidoczne dla większości użytkowników Internetu, pracują tysiące skomplikowanych urządzeń sieciowych, niezbędnych do jego działania. To na nich spoczywa stabilność działania sieci bankowych, ważnych kanałów informacyjnych, i oczywiście... strefy gier :-) , która wymaga ostatnio od nich coraz więcej.

 
 
[O firmie]              [Projekty]              [Technologie]              [Komputery]              [Kontakt]
© 2006 VilqLabs, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna