Firma co-m
została stworzona po to, aby reagować na szybko zmieniający się rynek Internetu i oferować klientom coraz lepsze i bardziej dopracowane rozwiązania.
Dzięki zastosowaniu
nowoczesnych urządzeń opartych na technologii Cisco, Internet w Twojej firmie może stać się dużo wydajniejszy i dużo prostszy w konfiguracji.
Działalność firmy w/g PKD:

* Drukowanie przy użyciu maszyn drukarskich, offsetowych, fotograwiurowych, fleksograficznych, kserokopiarek, drukarek komputerowych, wytłaczarek, fotokopiarek i termokopiarek: czasopism i pozostałych periodyków, książek, broszur, nut i manuskryptów, map, atlasów, plakatów, katalogów reklamowych, prospektów i innych ogłoszeń, znaczków pocztowych, znaczków skarbowych, dokumentów, czeków i innych papierów wartościowych, rejestrów, albumów, kalendarzy, notatników, pamiętników, formularzy, papieru listowego, papieru z nagłówkiem i innych podobnych artykułów drukowanych (np. plastikowych etykiet, toreb plastikowych, artykułów metalowych i szklanych powierzchni).
   
* Doradztwo w zakresie sprzętu komputerowego
* Działalność w zakresie oprogramowania, pozostała
* Konserwacja i naprawa maszyn biurowych, księgujących i sprzętu komputerowego
* Działalność związana z informatyką, pozostała
   
 
 
Wykorzystanie programowe prostych, dających się łatwo modyfikowować rozwiązań. Budowa modularna, pozwalająca na funkcjonowanie niekompletnego oprogramowania.
   
Zestawienie sprawdzonych technologii z najnowszymi, które wymagają jeszcze przetestowania. Często przynosi do bardzo dobre efekty, zwłaszcza przy konfiguracji hardware'owej serwerów.
   
Użycie komponentów o bardzo dobrych parametrach, dających się konfigurować i modyfikować, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania.
   
Przyjazne dla środowiska naturalnego metody utylizacji odpadów poprodukcyjnych, ponowne wykorzystanie wielu podzespołów w celu zmniejszenia kosztów.
 
 

     Firma co-m oferuje proste, ale skuteczne rozwiązania programowe, pozwalające w szybki sposób zorganizować pracę w małej i średniej firmie. Stworzenie dobrze wyglądającej witryny internetowej i dużej bazy danych on-line nie jest już okupione horrendalnymi wydatkami i zaczyna być dostępne dla coraz większej liczby osób. Zakup i konfiguracja sprawnie działającej, taniej sieci intranetowej opartej na stabilnych serwerach i zabezpieczonej również nie jest problemem. Wszystko to można zrobić łącząc sprawdzone technologie z tymi najnowszymi, wykorzystując nierzadko świetnej klasy podzespoły używane, które będą działać bezawaryjnie jeszcze przez wiele lat. Taka oszczędność materiałów stosowana na wiekszą skalę bardzo sprzyja zachowaniu nieskażonego środowiska naturalnego dla nas samych i dla przyszłych pokoleń a jednocześnie bardzo obniża koszty inwestycji. W każdej chwili można natomiast sięgnąć po najnowocześniejsze na świecie rozwiązania elektroniczne osiągając maksymalną wydajność urządzeń.

NIP: 726-242-72-98,   REGON: 140188759

 
 
[O firmie]              [Projekty]              [Technologie]              [Komputery]              [Kontakt]
© 2006 VilqLabs, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna