Firma co-m
została stworzona po to, aby reagować na szybko zmieniający się rynek Internetu i oferować klientom coraz lepsze i bardziej dopracowane rozwiązania.
Dzięki zastosowaniu
nowoczesnych urządzeń opartych na technologii Cisco, Internet w Twojej firmie może stać się dużo wydajniejszy i dużo prostszy w konfiguracji.

Dowolny rozmiar
Prosta kontrola
Szybkie serwery

Projekty stron i bazy danych
Nietypowe komputery
e-learning

Nagrania
Montaż cyfrowy
Edycja i rozpowszchnianie


Wynajem serwerów hostingowych
oraz założenie domen nie jest problemem.
   
Projekty software'owe
to przede wszystkim rozbudowane i nietypowe strony www+psql, konstruowane z użyciem wielu technik programistycznych.

<= Zapraszam na demo jednej z wizytówek!
   
Prace związane z dźwiękiem
to przede wszystkim nagrania plenerowe, montaż, obróbka cyfrowa oraz komponowanie podkładów muzycznych na zamówienie
   
 
 

     W celu określenia zadań stawianych przez klienta oraz w celu dokonania wyceny proszę o kontakt mailowy. Firma co-m zajmuje się także doradztwem w zakresie konfiguracji sprzętu komputerowego oraz w zakresie działania sieci komputerowych - lokalnych i rozległych. Jeżeli nie jesteś pewien jak zacząć, napisz maila lub zadzwoń i przedstaw swoje oczekiwania, a otrzymasz pomoc w rozwiązaniu Twoich problemów i wstępny kosztorys. Jeżeli planujesz wycenę, budowę lub modernizację sieci intranetowej i stanowisk komputerowych w Twojej firmie, możliwa jest konsultacja na miejscu. Pamiętaj, że wiele projektów, aby były dobre, wymaga przemyślenia. Jeśli jednak zależy Ci na czasie - dobrze trafiłeś. Korzystając z jednego z autorskich szablonów internetowych możesz mieć całą swoją witrynę w 24 godziny! Praca nad witryną www.co-m.pl trwała 9 godzin.

Przykładowe strony internetowe: Autoperfect, Systemy grzewcze, Koło wędkarskie, Przykładowy szablon (109), Przykładowy szablon 110, Szablon firmowy (mindmap E), Szablon specjalny 113


 
 
[O firmie]              [Projekty]              [Technologie]              [Komputery]              [Kontakt]
© 2006 VilqLabs, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna