Firma co-m
została stworzona po to, aby reagować na szybko zmieniający się rynek Internetu i oferować klientom coraz lepsze i bardziej dopracowane rozwiązania.
Dzięki zastosowaniu
nowoczesnych urządzeń opartych na technologii Cisco, Internet w Twojej firmie może stać się dużo wydajniejszy i dużo prostszy w konfiguracji.
   
Gwarancja
na usługi firmy co-m jest zazwyczaj roczna, z mozliwością przedłużenia nawet do pięciu lat.
   
   
Opieka
nad klientem wykracza poza standardowe ramy, obejmując także propozycje wdrożeń i ulepszeń już istniejących rozwiązań.
   
   
Zadowolenie
osób zamawiających oprogramowanie lub sprzęt komputerowy jest jednym z najważniejszych czynników stymulujacych rozwój firmy
co-m.
   
 
 
Zaawansowana modernizacja używanych urządzeń komputerowych
   
Naprawa uszkodzonych komponentów serwerowych oraz praktycznie wszystkich części używanych w komputerach przenośnych
   
Programowanie układów scalonych, konfiguracja i testowanie prawidłowej pracy podzespołów komputerowych zarówno pojedynczo, jak i tworzących większą całość.
   
Przyjazne dla środowiska naturalnego metody utylizacji odpadów poprodukcyjnych, ponowne wykorzystanie wielu podzespołów w celu zmniejszenia kosztów.
 
 

     Wiele koncernów produkujących urządzenia komputerowe osiągnęło w produkcji bardzo wysoki stopień specjalizacji. Za nimi podążają małe firmy zajmujące się naprawą tych coraz bardziej skomplikowanych urządzeń. Znany wszystkim z czasów naprawy telewizorów oscyloskop przestał już wystarczać. To samo dotyczy coraz większych wymagań klientów co do jakości wykonania na przykład wydruków komputerowych.

     Firma co-m nie pozostaje w tyle, stosując w swojej działalności często najnowocześniejsze z dostępnych technologie, pozwalające bez większego trudu naprawić skomplikowane komputery przenośne lub odzyskać skasowane przypadkowo lub celowo dane z dysku twardego. Dzieki temu wiele urządzeń można dłżuej eksploatować, lub po przeprowadzonej modernizacji jeszcze pełniej wykorzystać ich możliwości.

 
 
[O firmie]              [Projekty]              [Technologie]              [Komputery]              [Kontakt]
© 2006 VilqLabs, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona główna